menusearch
peykparishan.ir

روز آخر تبلیغات و اوج شور انتخابات در قروه

۱۴۰۰/۳/۲۶ چهارشنبه
(0)
(0)
روز آخر تبلیغات و اوج شور انتخابات در قروه
 روز آخر تبلیغات و اوج شور انتخابات در قروه

 

روز آخر تبلیغات و اوج شور انتخابات در قروه


پیک پریشان/ امروز آخرین روز تبلیغات انتخابات شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری است و تا روز دیگر یک گام مهم در راستای مشارکت مردم شهرستان قروه همانند سایر مناطق کشور در انتخاب سرنوشت شان برداشته می‌شود.

شور و هیجان انتخابات در شهرستان قروه به نسبت سایر شهرهای کردستان و حتی کشور از حال و هوای خاصی برخوردار است. با گذری بر کوچه و خیابان شهرهای قروه، دلبران، سریش آباد و دزج و نیز روستاهای بزرگ و نگاهی به فضای رسانه ای و مجازی این منطقه، می‌توان افزایش موج مشارکت در فرایند تبلیغات و تصمیم‌گیری برای شرکت در انتخابات را مشاهده کرد. حالا در روز آخر تبلیغات، تنور انتخابات بیش از گذشته در این منطقه گرم تر شده و در کنار شور مردم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، شاهد افزایش فعالیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا برای جلب‌توجه رأی‌دهندگان هستیم.


نظرسنجی های مردمی، برگزاری جلسات مجازی، رقابت نامزدها در شبکه‌های اجتماعی مختلف و همچنین برگزاری جلسات خانگی برای جلب و اعتماد مردم از سوی نامزدهای شورای شهر و روستا و تبلیغات گسترده پوستر و بنر در سطح شهرها به خصوص شهر قروه بازار انتخابات را حسابی گرم کرده است. از طرفی دیگر، فعال شدن ستادهای محلی انتخابات در محله‌های مختلف شهرها و حضور جوانان در این ستادها نشان از پویایی و نشاط انتخاباتی برای روز موعود یعنی 28 خرداد دارد.


امیدواریم که این شور و هیجان تبلیغات، باعث انتخاب افراد اصلح و شایسته برای شهرها و روستاهای منطقه قروه گردد. قطعاً مشارکت همه ما در روز جمعه 28 خرداد در پای صندوق های رأی، این شور و هیجان انتخابات را نشاطی دیگر به ارمغان خواهد آورد.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر