menusearch
peykparishan.ir

رد شکایت شهردار دلبران و تبرئه مدیرمسئول پیک پریشان

۱۴۰۰/۳/۲۶ چهارشنبه
(0)
(0)
رد شکایت شهردار دلبران و تبرئه مدیرمسئول پیک پریشان
رد شکایت شهردار دلبران و تبرئه مدیرمسئول پیک پریشان

 

با رای دادگاه عمومی و انقلاب شهرستان صورت گرفت؛


رد شکایت شهردار دلبران و تبرئه مدیرمسئول پیک پریشان


پیک پریشان/ شعبه دوم دادگاه عمومی و انقلاب شهرستان قروه، مدیرمسئول پیک پریشان را از اتهامات انتسابی شکایت شهردار دلبران(جعفر حیدری) مبنی بر نشر اکاذیب و افترا در گزارش مورخ 99/09/21 با عنوان «دار و ندار بانو شهناز در آتش سوخت» تبرئه کرد.


بر اساس رأی نهایی صادره، این مرجع قضایی، شکایت شهردار دلبران از مدیر مسئول پیک پریشان به اتهام نشر اکاذیب و افترا در خصوص گزارش مورخ 99/09/21 با عنوان «شهرداری دلبران خارج از مدار قانون/ دار و ندار بانو شهناز در آتش سوخت»را با استناد به تحقیقات از مطلعین محل حادثه، اظهارات و صورتجلسه امضا شده حاضرین و صورتجلسه بازبینی فیلم ضبط شده، بی مورد دانست و از همه مهمتر با استناد به ماده 3 قانون مطبوعات، گزارش پایگاه خبری پیک پریشان در جهت تنویر افکار عمومی و بیان انتقادات سازنده در جهت اصلاح امور تلقی گردیده و بر این اساس دادگاه، مدیرمسئول پیک پریشان را از اتهامات انتسابی تبرئه کرد.


مطابق ماده 3 قانون مطبوعات، مطبوعات حق دارند نظرات، انتقادات سازنده، پیشنهادات، توضیحات مردم و مسئولین را با رعایت موازین اسلامی و مصالح جامعه، درج و به اطلاع عموم برسانند.


گفتنی است که در گزارش «دار و ندار بانوشهناز در آتش سوخت» از بی تدبیری، عدم تجربه و ناتوانی شهردار در مدیریت حوادث که منجر به ضرر و زیان مالک گشته، انتقاد شده بود و خواستار بازنگری و اصلاح خدمات آتش نشانی در ممانعت از آسیب های جانی و مالی به شهروندان در حوادث آتی شده بود.


لازم به ذکر است که در یک سال گذشته و در دوره شهردار فعلی دلبران، بیش از 4 مورد حادثه آتش سوزی در این شهر رخ داده است که در همه موارد، مطابق گفته های حاضرین حادثه، نظرات کارشناس دادگستری و صورتجلسات امضا شده حاضرین در محل، قصور و بی تدبیری شهرداری در مدیریت حوادث آشکار بوده است.

تاسف اینکه در آخرین حادثه نیز که منجر به مرگ دردناک یک شهروند گردید، آتش نشانی شهرداری، فاقد رابط و شیلنگ به طول لازم برای آبرسانی به محل حادثه بوده است که همین امر باعث جریحه دار شدن احساسات مردم و نارضایتی شدید آنها از عملکرد شهرداری در این باره گردید.

 

 

بیشتر بخوانید...

 

* در پی آتش سوزی و ضعف خدمات آتش نشانی شهرداری دلبران صورت گرفت/ خسارت 120 میلیونی به مغازه خوار و بار فروشی

 

* خوش بود گر محک تجربه آید به میان-تا سیه روی شود هر که در او غش باشد/شکایت شهردار دلبران از مدیرمسئول پیک پریشان

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر